فیلم آموزشی نصب وراه اندازی آبگرمکن خورشیدی             فیلم آموزشی نصب وراه اندازی کرکره اتوماتیک ودرب سکشنال          فیلم آموزشی نصب وراه اندازی درب اتوماتیک پارکینگی              فیلم آموزشی انتقال تصویر  کتاب آموزشی نصب وراه اندازی آبگرمکن خورشیدی                کتاب آموزشی نصب وراه اندازی دوربین مداربسته وانتقال تصوبر                    کتاب آموزشی نصب وراه اندازی برق خورشیدی                                                         صفحه اصلیتماس با ماروش های خرید

فیلم آموزشیدوربیـن مداربـستـهانتـقال تصویـردرب اتوماتیک پارکینگیکـرکـره بـرقیدرب سکشـنـالدزدگیــــرساختماناعـــــــلام حریقتلفن سانتــــرالآبگرمکن خورشیدیتولیـد درکـارخانه

 

کتاب آموزشیبـــــرق خورشیدیآبگرمکن خورشیدیدوربـین مداربـستهآیـفون تـصویـریاعــلام حـریـقدربـهای اتوماتیــکبــــــرق صنعتیبــــــرق ساختماناتـوماسیون ساختماندزد گیــــــــر خودرودزد گیـــــــر امـــاکنهواپیـــــــــمای مُــدل

 

 

 

    آموزش رایگان

راهنمای انتخاب درب برقی

آموزش درب اتوماتیک ( تعریف سیستم های هیدرولیکی) 

سوالات رایج دریهای اتوماتیک 

آموزش دربهای اتوماتیک 

درب اتوماتیک (درب اتوماتیک شیشه ای لولایی)

معرفی درب های اتوماتیک شیشه ای گرد

معرفی درب های اتوماتیک شیشه ای اضطراری

آموزش درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

آموزش درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بهینه ساز مصرف انرژی

آموزش درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

درب اتوماتیک شیشه ای خروج اضطراری

آموزش درب اتوماتیک شیشه ای ضد حریق

آموزش درب اتوماتیک شیشه ای گردان

آموزش درب اتوماتیک کشویی شیشه ای

آموزش درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

آموزش درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی (زاویه دار)

آموزش درب های اتوماتیک کرکره ای

آموزش درب بازکن اتوماتیک پارکینگی

آموزش درب اتوماتیک گاراژ

آموزش رایگان درب اتوماتیک  

کنترل تردد

معرفی درب اتوماتیک     

سیستم کنترل تردد  

کرکره اتوماتیک مغازه و پارکینگی

خصوصیات راه بند

خصوصیات درب شیشه ای

مشخصات جکهای ریلی

مشخصات جکهای بازویی  

آموزش درب اتوماتیک ( برنامه ریزی ریموت کنترل درب اتوماتیک زومر )

آموزش درب اتوماتیک ( پاک کردن ریموت کنترل درب اتوماتیک زومر )

آموزش درب برقی ( آموزش ریست کردن مدار کنترل زومر ) 

آموزش درب اتوماتیک ( دیپو سویچها در درب برقی زومر )

آموزش درب اتوماتیک ( آموزش نصب درب اتوماتیک پروتکو )

آموزش درب اتوماتیک ( کاتالوگ فارسی درب اتوماتیک بی اف تی فوبوس )

آموزش درب اتوماتیک ( آموزش نصب درب اتوماتیک و کاتالوگ فارسی جک گوچی، پاورتک )

آموزش درب اتوماتیک ( آموزش نصب درب اتوماتیک فک 412 )

آموزش درب اتوماتیک ( آموزش نصب درب اتوماتیک فک 402 )

آموزش درب اتوماتیک ( آدرس سایتهای مرتبط با درب برقی و آیفون تصویری )

آموزش درب اتوماتیک ( آموزش مدار کنترل درب برقی یوروتک cl-600 )

آموزش درب اتوماتیک (آموزش نصب درب اتوماتیک ریلی)

 

 

                              

 فیلم آموزش نصب و راه اندازی درب اتوماتیک پارکینگی                                                                                                    

 این محصول آموزش نصب و راه اندازی درب اتوماتیک پارکینگی به صورت کاملا کاربردی بابیش از 50 فیلم آموزشی از طرف کمپانی محصولات، فروشندگان و مصرف کنندگان انواع درب اتوماتیک  پارکینگی در سراسر دنیا و بانک های فروشندگان ، مارک ها و جزوه +همراه با فیلم آموزشی درب های پارکینگی ساخت ایران

سطح مقدماتی       سطح متوسط       سطح پیشرفته

بدون نیاز به پسورد وشماره سریالبدون محدودیت دردفعات نصب واجرا

 قیمت: 10000+2000(هزینه پست سفارشی)=12000 تومان

کد محصول:  103

      


 

                            آموزش درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

 درب های شیشه ای کشویی مبنایی برای دامنه وسیعی از نحوه آرایش اجزای سازنده و پیکر بندی های ممکن را فراهم می کند. امکان انتخاب وسیعی از نحوه عملکرد های مختلف این امکان را می دهد که ورود به ساختمان به بهترین نحو شکل گیرد.

 

راه حلی مناسب برای تمامی ساختارها

درب های شیشه ای اتوماتیک در مورد ارائه راه حل های مربوط به اتوماتیک سازی درب به خوبی انعطاف پذیر می باشد. به همین دلیل مطابق با هرگونه ای از وضعیت و موقعیت های ساختمانی یک تدبیر یا راه کار ورودی به ساختمان را ارائه می دهد. دامنه وسیعی از محصولات موجود شامل اشکال منحنی، خطی و زاویه دار به علاوه درب های اسلاید شیشه ای تلسکوپی همگی برای ایجاد یک ورودی روان و هموار طراحی شده اند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای فقط یک درب نیست

این سیستم دارای تجهیزات انتخابی برای عملکرد فوق العاده می باشد. این تجهیزات احتیاجاتی چون موارد زیر را بر آورده می سازد: جلوگیری از ورود افراد متفرقه یا برای استفاده در اتاق های تمیز مانند آزمایشگاه ها یا مکان هایی که فقط اشخاص خاص مجوز ورود به آن مکان را دارند. هم چنین برای استفاده در تالار های عملیاتی یا بخش های دارویی و غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. حتی درب های بسیار سنگین نیز بدون هیچ مشکلی می توانند اتوماتیک شوند.

 

بسیار راحت و آسوده برای استفاده روزانه و نیز قابل اطمینان در شرایط اضطراری:

درب های اتوماتیک شیشه ای از نوع ضد حریق و خروج اضطراری آسایش کامل را برای استفاده روزانه به همراه بیشترین سطح کارایی و امنیت در موقع رویداد یک حادثه را تضمین و فراهم می کند.

 

علاوه بر تجهیزات انتخابی:

عملیات های فوق العاده از طریق استفاده از اجزای سیستم متصل به سامانه  Plug &Play  می تواند به فعالیت های درب اتوماتیک کشویی اضافه گردد. در صورتی که حالت اجزای سازنده با  CAN-bus مطابق و سازگار نیستند، محل اتصال یا پایه های ارتباط می تواند از طریق وسایلی چون دکمه فشاری و کلید های عملیاتی چراغ های اندیکاتور ( نمایشگر ) آژیر خطر و زنگ در سلول های فتوالکتریک حس گرها رادار های حرکتی تأمین شود.

 

عملکرد در شرایط اضطراری :

اگر قطع برق داشته باشیم یک باطری ( قابل سفارش ) عملیات بدون قطع را برای حدود 30 دقیقه تضمین می کند.

 

کاور شاسی  مفصلی:

مکانیزم نگهدارنده کاور به صورت مفصلی کامل و بی نقص این امکان را می دهد که عملیات مربوط به تعمیر و نگهداری آسان تر شود.

 

مکانیزم قفل شدن الکترومکانیکی به وسیله کلید خلاص کن :

مکانیزم ( حامل قفل ) می تواند در شرایط اضطراری به وسیله کلید خلاص کن که در بدنه محرکه قرار دارد به صورت دستی عمل می کند.این سیستم می تواند جهت ایجاد یک ورودی بهتر در داخل اپراتور سوار شده بر روی دیوار نصب شود و با کلید یا دکمه فشاری به کار انداخته می شود.

 

سیستم با قدرت بالا و به فراخور مدل :

قوای محرکه درب اتوماتیک کشویی متصل به فراخور مدل و با قدرت های مختلف می باشد. یعنی از واحد ها وقسمت ها ی کوچکتر استانداردی ساخته شده که می توانند به روش های مختلفی وابسته به مدل مونتاژ شوند. این سیستم پر قدرت حتی وقتی که درب های سنگین وزن داریم نیز می توانند با بازدهی قوی و بالا و با روان بودن فوق العاده عمل کنند هم چنین عملکرد بدون صدا را تضمین می کنند.

 

کنترل میکروپروسسور هوشمند

اجزای سازنده سیستم های الکترونیکی به وسیله  CAN- bus  به هم مرتبط و متصل شده اند.که این سیستم با استفاده از مکانیزم ایست و برگشت در برخورد با مانع به طور اتوماتیک عملیات روان وقابل اطمینان را تامین می سازد.

 

تکنولوژی حس گر برای کنترل نحوه عملکرد درب و حفظ امنیت شخصی:

دستگاه اسکن کننده نقش محافظت کننده را در حین باز وبسته شدن درب بر عهده دارد. از طریق اسکن در تمامی جهات وقتی که اطمینان حاصل کند از امنیت اشخاص  و یا اشیائی که در حوزه عملیاتی درب وجود دارند پالسی که موجب باز شدن درب می شود  را تولید می کند. این سیستم با یک عملکرد منطقی خودش را قبل از هر بار بسته شدن درب مورد محک و معاینه قرار می دهند. ویژگی های متنوع دیگری نیز برای سازگاری با وضعیت موجود می تواند شکل داده شود که عبارتند از : سیستم تشخیص مانع اسکن کردن برای تشخیص حهت حرکت، فیلترینگ رفت و آمد برای جلوگیری از باز شدن غیر ضروری درب. امنیت شخصی از بیشترین اهمیت برخوردار است به خصوص در جایی که مربوط به عملیات درب های اتوماتیک می شود.

حضور اشخاص در اطراف درب عوامل امنیتی آنرا که موجب جلوگیری کردن از بسته شدن درب می شود فعال می کند. صدماتی ناشی از برش و یا برخورد کردن از طریق بررسی فنی طرح اجرایی جلوگیری می شود. تدبیر طرز کار امن بر نصب کردن درست و دقیق همراه با نظارت و بازرسی منظم و نگهداری شایسته و درست از سیستم تکیه دارد.

 

بازبینی بسته شدن ثانویه درب طی باز شدن آن:

سیستم slide scan  در درب های کشویی به منظور ایجاد بیشترین امنیت برای اصلاح درب طراحی شده است . این سیستم از گیر کردن و محبوس شدن دستها و انگشتان توسط درب ها و یا جا گذاشتن اشیا در قسمت پشت جهت حرکت درب ها در هنگام باز شدن توسط افراد جلوگیری می کنند.

 

 

 

www.eiz.ir

 مستند مـذهبی

  مستند اجتماعی

 مستند نـظامی

 آموزش ورزشی

 کـــارآفرینی

 CDآمــوزشی

 

 

 

 

                                                                صفحه اصلیتماس با ماروش های خرید

فیلم چرخه تولید در کارخانه             فیلم آموزشی درب های اتوماتیک                 فیلم آموزشی آبگرمکن خورشیدی                  فیلم آموزشی دوربین مداربسته وانتقال تصویر               

                                                                                                                                اللهم عجل لولیک الفرج